Naša zodpovednosť


Čo pre nás znamená slovo zodpovednosť? 

"Jednoducho povedané veľmi veľa." 

9MONTHS koná maximálne zodpovedne. Možno viac, ako si myslíte. Byť cenovo výhodný a zároveň zodpovedný je pre mnohých výrobcov ešte stále protiklad. Tomu rozumieme, ale u nás je táto rovnováha ceny a kvality nastavená správne.

Už od nášho založenia v roku 2002 spolupracujeme výhradne len s výrobcami látok z európskeho kontinentu. Dodávateľov si svedomito overujeme ako aj ich výrobný proces. Látky a iné materiály z krajín tretieho sveta nepoužívame a nikdy sa k tomuto kroku neuchýlime, tieto hodnoty a výrobné procesy sú pevne zakorenené v našej značke a filozofii.

Vyrábame tehotenské oblečenie a pomôcky pre mamičky, preto neexistuje možnosť aby sme podporovali výrobne procesy, kde sa využíva detská práca a neekologické spracovania materiálov.


V akých podmienkach sa vyrábajú Vaše produkty? 

Cenovo výhodná a zároveň férová móda pre nás neznamená protiklad, ale náš záväzok.

Každý produkt, ktorý u nás kúpite, bol vyrobený vo férových pracovných podmienkach v našej vlastnej dielni v meste Poprad. Dbáme na kvalitu spracovania a celkový čistý proces výroby, ako aj čisté a príjemné pracovné prostredie. Dodržiavanie medzinárodných noriem je pre nás samozrejmosťou. 


Môžem u Vás s dobrým svedomím nakupovať dobrú kvalitu? 

"Samozrejme. Pretože sa zameriavame na materiál a spracovanie rovnako ako na človeka a životné prostredie."

Naše výrobky značky 9MONTHS vyrábame výhradne z európskych materiálov od európskych dodávateľov. Výrobky vyrábame u nás doma na slovensku a každý výrobok má svoj vlastný príbeh od prvotného návrhu strihu po jeho finalizáciu a tak isto máme úplnú kontrolu nad celým výrobným procesom. S čistým svedomím môžeme konštatovať, že sme maximálne zodpovední voči ľuďom a prírode. 

"Prajeme si, aby ste naše tehotenské oblečenie nosili s dobrým svedomím - a s úsmevom na tvári."