Vrátenie tovaru a reklamácie


Vrátenie tovaru


  • Tovar môžete vrátiť do 14 dní od dátumu doručenia zásielky.
  • Vrátenie tovaru v tomto termíne je považované za odstúpenie od zmluvy - nie je potrebné uvádzať dôvod.

Ako mám tovar vrátiť?

1. Stačí, ak nám pošlete produkt s lístkom na vrátenie tovaru. Zásielku starostlivo zabaľte (môžete použiť balenie, v ktorom sme doručili vašu objednávku).

2. Doklad o vrátení nám môžete zaslať v akejkoľvek podobe. Ak ho pridáte do zásielky s vráteným tovarom, vašu požiadavku spracujeme rýchlejšie. Môžete ho zaslať aj e-mailom na info@tehotenskeleginy.sk

3. Zásielku pošlite na adresu: tehotenskeleginy.sk, Mládeže 283/12, 059 34 Spišská Teplica

4. Peniaze vám vrátime do 14 dní od dátumu prijatia vráteného tovaru ako aj vyhlásenia o odstúpení od zmluvy spoločnosťou tehotenskeleginy.sk.

Ďalšie informácie:

  • Vrátený tovar zákazník odosiela na vlastné náklady.
  • Vrátenie finančného obnosu za produkt sa uskutoční rovnakým spôsobom, ako bol uhradený. Ak ste zásielku zaplatili na dobierku, môžete si vybrať medzi vrátením platby prevodom alebo poukážkou
  • Tovar ponúkaný ako súprava treba odoslať kompletne.
  • Vrátený tovar nemôže byť poškodený alebo niesť známky použitia s výnimkou tých, ktoré súvisia s nutnosťou vyskúšať si tovar alebo ho inak skontrolovať.
  • Nie je možná výmena vráteného tovaru za iný

Reklamácie


  • Maximálne sa snažíme o to, aby produkty, ktoré ponúkame, zodpovedali vašim očakávaniam. Ak je však výrobok, ktorý vám bol dodaný poškodený, má fyzické nedostatky alebo nie je v súlade s uzavretou zmluvou, máte právo na reklamáciu.
  • Produkty môžete reklamovať do 2 rokov od dátumu nákupu.

Ako podať reklamáciu?

1. Spolu s reklamovaným tovarom pošlite reklamačný formulár, v ktorom uvediete dôvod reklamácie a ktorý umožní identifikáciu zákazníka (môže obsahovať napr. číslo objednávky).

2. Reklamačný formulár môžete odoslať v ľubovoľnej podobe: e-mailom, telefonicky alebo ho môžete priložiť do balíka. Ak si zvolíte poslednú možnosť, urýchlite proces posudzovania reklamácie.

3. Reklamovaný produkt pošlite na adresu: tehotenskeleginy.sk, Mládeže 283/12, 059 34 Spišská Teplica

4. Ak bude vaša reklamácia uznaná, vrátime vám peniaze za nákup výrobku/výrobkov, náklady na doručenie (ak ste reklamovali všetky produkty z objednávky),ako aj náklady na odoslanie zásielky s reklamáciou.